e-shop

/Služby/

Tvorba her

Zabýváme se tvorbou deskových her, které Vás zaujmou díky jedinecné herní mechanice a skvelou grafikou. Nabízíme možnost zhotovení spolecenské hry dle Vašich požadavku. Máme v oboru dlouholetou zkušenost a rádi Vám pomužeme s vytvorením herní logiky, testováním a následne s kompletní finalizací hry, vcetne grafiky a tisku. Nadejným autorum také nabízíme spolupráci a pomoc dotáhnout jejich prototyp do zdárného konce.

více informací

Grafika

Vytvoríme Vám kvalitní grafiku, logotypy a firemní design, poutavé tiskové materiály nebo design obalu, který dokáže Váš výrobek prodat. Inspirujeme se moderními trendy a dbáme na to, aby celkový design byl jednotný a nadcasový. Dbáme na každý detail, protože víme, že dokáže rozhodnout a vede k úspešným prodejum.

více informací

Webdesign

Zajistíme Vám kompletní webové rešení od A do Z. Projdeme s Vámi celým vývojem a zarucíme se za maximálne kvalitní internetovou prezentaci. Dbáme na využívání nejnovejších technologií, a proto jsou všechna naše rešení responsivní. At už potrebujete microsite, nebo komplexní rešení, jsme tu pro Vás.

více informací

Aplikace

Vyvíjíme rešení pro nejrozšírenejší mobilní platformy, která jsou kreativní, technicky dokonalé a prinášejí našim klientum zisk, další obchodní príležitosti a konkurencní výhodu. Vytvoríme kompletní specifikaci a návrh aplikace, jež pak následne opatríme špickovou grafikou a naprogramujeme. Díky našim aplikacím budete jedinecní.

více informací

3D tisk

Potřebujete vyrobit složitý tvar, prototyp součástky nebo něco jiného? Naši profesionálové vyrobí 3D návrh, který následně vytisknou. Oproti klasické cestě výroby trvající několik dnů až týdnů je výroba 3D modelu časově úspornější a zabere desítky minut až několik hodin.

více informací

Malování

Nemáte čas nebo dostatek zkušenosti v barvení na své modely nebo armádu? Právě pro vás nabízíme možnost prvotřídního vybarvení a konvertování modelu a terénu dle vašeho přání. O vaše přání se postará několikanásobný mistr štětce a best painter Jakub Čermák.

více informací

Školní, soukromé a firemní akce

Náš tým pro Vás připraví akci na míru, do které můžeme zahrnout hraní deskových her a karetních her, práci s 3D tiskárnami nebo malování 3D modelů s mistrem České Republiky Jakubem Čermákem. Vše Vám podrobně vysvětlíme, popřípadě Vás naučíme pravidla. V případě zájmu můžeme vytvořit i unikátní hru přímo na míru podle Vašich požadavků.

více informací