e-shop
/Novinky/
01/06/2017

/Dojmy z festivalu HOPEcon 2017!/

Uspořádali jsme svůj vlastní festival her. Festival plný bohatého programu pro všechny, které spojuje vášeň v karetní a deskové hry. Nechyběly ani soutěže o ceny, či 3D tisk. Čtěte více!

Po měsících příprav a shonu se můžeme konečně na chvilku zastavit a zhodnotit uplynulý debutní ročník festivalu HOPEcon – jsme spokojeni! Kulturní dům KáDéčko nakonec přilákal bez mála 300 návštěvníků z různých koutů České republiky. Nikomu jsme přitom nedali příležitost se ani na okamžik nudit. Téměř každou hodinu probíhaly na podiu turnaje o ceny, v přednáškové místnosti vystupovali zajímaví herní autoři a vyprávěli o svých začátcích, jinde zase neúnavně pracovali 3D tiskárny, aby ukázaly svoji sílu – přetvořily plastový drát v opravdové modely.

HOPE Studio se prezentovalo po boku tak známých herních společností jako je Albi, Piatnik, nebo MindOK a společně jsme návštěvníkům nabídli desítky, možná i stovky her k volnému hraní, ale i nákupu za zajímavou cenu. Jamie Gobliner, naše nejnovější hra, si zde dokonce odbyla svoji premiéru, kdy bavila děti z nedalekých škol. Máme radost, že slavnostního otevření festivalu se zúčastnil také primátor města Liberce i starostka tamních Hodkovic nad Mohelkou. To, i ohlasy, které slýcháváme, nás utvrzují v tom, že naše práce má smysl a kdo ví, třeba zase příště na viděnou? :-)

 

Festival HOPEcon 2017