e-shop
/Novinky/
01/05/2017

/Naše nová hra je tady – Jamie Gobliner!/

Rozšiřujeme svou nabídku produktů a do herního portfolia zařazujeme jednoduchou karetní hru pro každého. Pokud se rádi bavíte a procvičujete paměť, Jamie Gobliner je přesně pro Vás!

„V jedné malé gobliní vesnici se chystá oslava. Šéfkuchař Jamie pro tuto výjimečnou příležitost připravil výborný salát. Bohužel, co se nestalo. Večer před oslavou salát někdo snědl. „Uděláme nový“, řekl šéfkuchař a pustil se do vaření. „Rajčata, papriky, květák, borůvka … nebo vlastně ne? Nemá tam být pomeranč, citron, zelí a jahoda?“ Sám šéfkuchař neví, proto je potřeba, abyste mu pomohli a přišli na složení svátečního salátu. Osud oslavy závisí pouze na Vás!“

Hra obsahuje 20 karet ingrediencí a 60 akčních karet, s nimiž se snažíte v průběhu hry zjišťovat indicie o svých soupeřích. Ty si musíte zapamatovat a postupně z nich skládat recept na sváteční salát. Komu se to podaří jako prvnímu, vyhrává. Tento princip Vás nejen drží aktivně ve hře, ale zároveň procvičuje mozkové závity :-) Jamie Gobliner se již brzy objeví na pultech obchodů a v našem e-shopu.

 

Jamie Gobliner