e-shop
/Novinky/
24/11/2017

/Ohlédnutí za festivalem HOPEcon 2017/

Vzhledem k ohlasům po festivalu v Hodkovicích jsem se rozhodli udělat pro Vás ještě letos další festival. Jak to dopadlo si můžete přečíst uvnitř článku.

Ohlédnutí za festivalem HOPEcon

Vzhledem k tomu, jaký byl zájem o festival v Hodkovicích, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat ještě letos nový festival přímo v Liberci. Pojali jsme to trochu jinak, a tak vznikla nová multikulturní akce HOPEcon. Díky tomu jste mohli po dobu konání festivalu navštívit Festival her v MCU Koloseu, Severočeské mezeum, Oblastní galerii v Liberci, Krajskou vědeckou knihovnu a Zoologickou zahradu v Liberci a to vše pouze díky jedné multikulturní vstupence.

Naše část – Festival her v MCU Koloseum, dopadl velmi dobře. Zase jste nám ukázali, že máte o deskovky zájem, a tak se již nyní můžete těšit na další ročník, který proběhne v první polovině listopadu 2018. Již nyní máme pár es v rukávu, která pro Vás udělají příští ročník ještě atraktivnější a máte se tedy na co těšit. S organizací příštího ročníku začínáme již nyní, aby pro Vás bylo vše připraveno k Vaší spokojenosti.

Team HOPE studio s.r.o.