e-shop
/Novinky/
14/06/2017

/Rozšiřujeme portfolio – poker karty jak je neznáte!/

HOPE Poker karty jsou další hrou v naší nabídce, která pomalu, ale jistě zaplavuje pulty obchodů. 52 karet v exkluzivním designu postapokalyptické hry HOPE Cardgame vás prostě dostanou!

Pokračujeme v rozšiřování produktů z rodiny HOPE Cardgame a uvádíme na trh náš nejnovější přírůstek – HOPE Poker karty, které ozvláštní Vaše pokerové partie. Dbali jsme na každý detail a využili ty nejlepší ilustrace, kterými disponujeme. Srdce, piky, kříže a káry jsme nahradili jednotlivými symboly všech čtyř ras – alienů, botů, lidí a mutantů. I proto si při hraní užijete atmosféru postapokalyptického světa na vlastní kůži. Už jen krabička to dává jasně najevo!

Všechny karty jsou v originálním jednohlavém designu, který vynikne na každém stole. Více obrázků naleznete zde. HOPE Poker karty můžete zakoupit v našem internetovém obchodě za akční cenu. V případě, že pořídíte 2 kusy, dostanete od nás navíc 4 bonusové žolíky, které využijete např. pro Kanastu nebo Žolíky. Už příští týden s pokrovkami rozvíříme postapokalyptický festival Junktown!

 

HOPE Poker karty